TATRA RAW TOOTHBRUSH

Kefka z masívneho európskeho bukového dreva bez chemických, plastických či iných konzervantov.

Bez strachu o vaše zdravie!

Vedeli ste že od roku 1993 na Slovensku a v Čechách nemusí prejsť zubná kefka žiadnym testom či certifikáciou o zdravotnej bezpečnosti pred jej uvedením do predaja?

Vytvorte si svoj originál.

Na kefku Vám môžeme vygravírovať ľubovoľný text a tak vznikne unikátny a cenovo dostupný osobný darček, ktorý zaručene vyčarí a pri používaní zdokonalí úsmev na tvári .

TATRA RAW TOOTHBRUSH

Made in Slovakia!

SPOJENIE PRÍRODNÉHO BUKOVÉHO DREVA A KVALITNEJ NEMECKEJ ŠTETINY OD FIRMY PERLON.

Unikátne zubné kefky s ktorými sa nemusíte báť toho, čo si dávate každý deň do úst.  Telo je vyrobené z prírodného, chemicky neošetreného bukového dreva a kefu tvorí cca 5 000 vlákien od jedného z najkvalitnejších svetových výrobcov, firmy Perlon. 

Kategórie

Prečo nie bambus?

1. Bambusové kefky sa vyrábajú v krajine kde sa bambus vyskytuje hojne vo voľnej prírode. Na Európsky trh sa dostávajú bez akejkoľvek certifikácie o pôvode a zdravotnej bezpečnosti výrobku. Často krát sa bambusové vlákno chemicky penetruje a vypeká v UV peciach pre zvýšenie jeho životnosti a odolnosti voči vode a zmenám teploty. (Pri preprave a uskladneniu v lodných kontajneroch by surový bambus mohol pracovať.) 

2. Aj keď importér nakúpi u predajcu v Ázii väčšia množstvo kusov, tak každá kefka môže pochádzať z rôznych  fabrík vyrábajúcich bambusový segment. Importér (u nás mnoho krát obchodník neznalý materiálnych, kvalitatívnych či zdravotných vlastností) nemôže a ani nevie zaručiť bezpečnú chemickú konzerváciu bambusu.

3. Kvalita štetiny je veľmi diskutabilná, nakoľko predajca nemá priamy dosah na výrobcu z druhej časti zemegule a nevie o jej pôvode a kvalite prakticky nič. 

4. Bambus nie je drevo ale tráva. Už iba v tomto vám domáci predajcovia klamú. To len svedčí o ich odbornosti a znalosti ich výrobku.

OBROVSKÁ POMOC NAŠEJ PRÍRODE

Priemerne človek mení zubnú kefku raz za 3-4 mesiace. Na Slovensku bolo k 31.12.2020 5 459 781 obyvateľov x 3,5 kefky na rok = 19 109 233,5 plastových kefiek, ktoré skončia na skládkach komunálneho odpadu ako trvalá ekologická záťaž. 
Bukové telo našich kefiek je plne recyklovateľné a aj na skládke sa ako prírodný materiál rozloží do niekoľkých mesiacov bez akejkoľvek ekologickej stopy na danú lokalitu.