Odoslanie tovaru do 48 hodín 👌
EUR
cs

Navrhnuté pre radosť.

Valentín klope na dvere!

T-Tatra Eagle s vlastnými textami

Pohľad na tmavomodrú tatranskú oblohu, na ktorej krúži orol ( Aquila chrysaetos), je jedným z najkrajších na svete. A takéto sú aj naše okuliare T-Tatra Eagle. Ich predná strana sklíčok, s krásnym azúrovým nádychom, ukrýva kúsok tatranskej oblohy. Zabezpečia vám číry pohľad na svet okolo vás v slnečných dňoch horúceho leta či na zasnežených slnečných svahoch počas zimnej sezóny. Elitné okuliare pre každý dokonalý outfit. Okuliare sú balené v okrasnej darčekovej drevenej škatuľke. Povrchová úprava: 1. ľanový olej - stránice sú natreté ľanovým olejom - prirodzená farba dubového dreva

59,90 €

Drevená zubná kefka T-Tatra

Drevená zubná kefka z prírodného bukového dreva vypestovaného v lokálnych lesoch, bez chemických konzervantov a s kvalitnými nemeckými štetinami značky Dentex od nemeckého výrobcu Perlon. Kefky sú vo viacerých farebných kombináciách s možnosťou pridania vlastného textu. - tvrdosť kefky - jemná - kefku nesmiete skladovať v stojatej vode. Po použití ju musíte uložiť na suché miesto, kde nebude namočená vo vode !!!

4,90 €

Maľka Mandala Amore

Maľovanie obrazov Maľka je perfektným relaxom. Súvislá kreatívna činnosť, ako je maľovanie obrazov Maľka, podporuje produkciu hormónov Serotonín a Dopamín. Tieto pozitívne vplývajú na našu myseľ a naše telo, čo ocení azda každý z nás. Po vymaľovaní obrazu si ho môžete zavesiť na stenu a nechať vašich priateľov obdivovať vaše umelecké dielo. Balenie obsahuje: drevený obraz s vygravírovaným vzorom sadu štetcov vzorový obrázok sadu akrylových farieb pre maľovanie podľa vzorového obrázku sadu na zavesenie na stenu Veľkosti: M - 35 x 17 cm L - 50 x 25 cm XL - 75 x 37 cm XXL - 90 x 44 cm Doprava: (objednávky nad 40 EUR - doprava zadarmo). SPS Kurier - 5 EUR Packeta - 3 EUR Dostupnosť: Skladom - odoslanie do 48 hodín

Cena od 18,90 € 49,90 €

Drevený obal Marína

Prekvapte svoju polovičku osobným a praktickým darčekom! Krásny čerešňový kryt s vgravírovanými veršami Maríny a menami zaľúbencov vyčarí úsmev na tvári vždy, keď sa naňho Vaša polovičku pozrie. Napíšte nám do poznámky vlastný text, ktorý chcete umiestniť pod srdiečko a my Vám do 48 hodín vyhotovíme graf. návrh krytu.

24,90 €

Drevený obal Príbeh

Prekvapte svoju polovičku osobným a praktickým darčekom! Krásny javorový kryt s vgravírovaným príbehom a menami zaľúbencov vyčarí úsmev na tvári vždy, keď sa naňho Vaša polovičku pozrie. Napíšte nám do poznámky vlastný text, ktorý chcete umiestniť pod srdiečko a my Vám do 48 hodín vyhotovíme graf. návrh krytu.

24,90 €

Drevený obal My

Prekvapte svoju polovičku osobným a praktickým darčekom! Krásny orechový kryt s vgravírovaným srdiečkom a menami zaľúbencov vyčarí úsmev na tvári vždy, keď sa naňho Vaša polovičku pozrie. Napíšte nám do poznámky vlastný text, ktorý chcete umiestniť pod srdiečko a my Vám do 48 hodín vyhotovíme graf. návrh krytu.

24,90 €

    NAJPREDÁVANEJŠIE