Odoslanie tovaru do 48 hodín 👌
EUR
cs

VITAJTE

Nájdete nás na Školskej ulici 2. v Spišskom Podhradí. Len 5 minút od diaľnice D1 vedúcej popod Spišský hrad. Radi vás privítame v našich priestoroch a predstavíme vám naše produkty a našu prácu.

T-Tatra

Venujeme sa navrhovaniu a výrobe ekologických, moderných a originálnych módnych doplnkov a iných výrobkov z prírodných materiálov. Vybrali sme sa cestou lokálnej tvorby našich nápadov a nie predajom šablónových výrobkov z tovární z tretích krajín. Budujeme značku T-Tatra tým, že všetky naše produkty poctivo vyrábame a postupne zdokonaľujeme v našej dielni pod Vysokými Tatrami.

 Marián Tirpák

zakladateľ spoločnosti T-Tatra 

SPOLOČENSKY ZODPOVEDNE HOSPODÁRIACI PODNIK

Podniky ktoré svojou činnosťou zamestnávajú čo najviac ľudí z komunity ktorej predávajú svoje tovary a služby, nakupujú čo najviac polotovarov a materiálov od lokálnych výrobcov, obnovujú a regenerujú životné prostredie. Prispievajú na obnovu lokálnych komunikácií, kultúrnych pamiatok, parkov, detských ihrísk,... 

Koncept zodpovedne spoločensky hospodáriacich podnikov v západnej Európe funguje už celé desaťročia (preto sa asi majú lepšie) no v postkomunistických krajinách sa začal prebúdzať až nedávno v súvislosti s pandémiou Covid19.